Військовослужбовцям, які беруть участь у АТО, безкоштовно нададуть земельні ділянки - Держземагентство


Військовослужбовцям, які беруть участь у АТО, безкоштовно нададуть земельні ділянки - Держземагентство

Колегія Держземагентсва прийняла рішення про впровадження програми соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців ЗСУ, Держприкордонслужби, МВС, СБУ, які захищають суверенітет і територіальну цілісність у південно-східних областях України, про надання їм земельних ділянок. Про це повідомили в прес-службі Кабміну.

За інформацією прес-служби, за рішенням Держземагентства військовослужбовці, за бажання, зможуть отримати безкоштовно земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

При цьому, голова Держземагентства С.Рудик наказав керівникам територіальних органів оперативно підготувати конкретні пропозиції щодо визначення земельних масивів для реалізації соціальної програми допомоги військовослужбовцям, які героїчно захищають незалежність України.

Також земельне відомство, за повідомленням КМУ, звернулося до першого віце-прем’єр-міністра України Віталія Яреми з проханням підтримати ініціативу Держземагентства та доручити відповідним міністерствам і відомствам швидше подати списки військовослужбовців, які бажають отримати у власність земельні ділянки.

Після складання відповідних списків і визначення потреби у земельних наділах розпочнуться роботи з виділення землі військовослужбовцям, – відзначили в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua