Різкого падіння цін на нерухомість не буде - експерт


Різкого падіння цін на нерухомість не буде - експерт

Різкого падіння цін на нерухомість не буде. Якщо вони і будуть знижуватися, то поступово до кінця року, а потім знову підніматимуться – вважає Олександр Сокол, представник Асоціації фахівців з нерухомості України. Про це він сказав в ефірі телеканалу БТБ.

Експерт зазначив, що зараз серед ріелторів є дві протилежні думки – залежно від подій, які надалі будуть відбуватися в Україні. Перше – що через кризові явища ціни будуть поступово, без різкого падіння, мінімум до кінця цього року знижуватися.

“Якщо все ж стабілізується політична ситуація і загальні відносини з Росією, і будуть певні вливання кредитних коштів від фінансових структур міжнародних – є сподівання, що ситуація стабілізується ближче до осені і можливе навіть незначне зростання”, – вважає експерт. “У короткостроковій перспективі навіть якщо певне падіння, все одно довго на низькому рівні ціна не буде, вона рано чи пізно піде вгору”, – сказав експерт і додав, що пропозиція на ринку зменшиться за низької ціни, тому що продавці не захочуть продавати нерухомість за такими цінами і просто підуть з ринку, сподіваючись на кращі часи.

При цьому він додав, що одна з найбільших проблем, яка стримує рух на ринку нерухомості, – це відсутність іпотечного кредитування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua