Янукович і його команда "відмили" 77 млрд грн - Держфінмоніторинг


Янукович і його команда "відмили" 77 млрд грн - Держфінмоніторинг

Державна служба фінансового моніторингу України за результатами розслідування фактів відмивання грошей, отриманих від корупційних дій екс-президента України, колишнього уряду і пов’язаних з ними осіб, в березні поточного року направила до правоохоронних органів 126 матеріалів справ. Згідно з ними сума коштів, отриманих і “відмитих” злочинним шляхом, становить 77,2 млрд грн.

Держфінмоніторинг повідомив, що з 1 березня по 1 квітня поточного року розслідував факти відмивання коштів. У березні він виявив на території України рахунки 67 фізичних осіб і заблокував 2,2 млрд грн. Також проводиться пошук активів за кордоном, в рамках якого Держфінмоніторинг направив запити до підрозділів фінансових розвідок 136 країн світу для подальшого блокування банківських рахунків, нерухомості та інших активів.

Розслідування проводяться за підтримки іноземних партнерів, особливо з боку підрозділів фінрозвідки та правоохоронних органів США і Великобританії, відзначає українське відомство.

Нагадаємо, голова НБУ Степан Кубів заявив, що в Україні працювало близько 10 банків – конвертаційних центрів, обіг готівки в яких за минулий рік становив 146 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua