МВФ може пом'якшити умови видачі кредиту Україн: названі 3 умови


МВФ може пом'якшити умови видачі кредиту Україн: названі 3 умови

Міжнародний валютний фонд готовий обговорювати з владою України можливість пом’якшення умов видачі кредиту. Про це заявила керуючий директор МВФ Крістін Лагард на прес-конференції в Сіднеї 23 лютого, стенограму якої виклала прес-служба МВФ увечері 24 лютого на своєму сайті.

Так, відповідаючи на запитання, чи готовий МВФ піти на якісь поступки для порятунку економіки України, Лагард зазначила: “Перш за все, Україна є членом МВФ, повноцінним членом, цілком законним членом МВФ. По-друге, ми (МВФ) повинні мати якусь другу сторону, щоб щось обговорювати, так? Тому що для будь-якого обговорення потрібні двоє. МВФ з одного боку та представники країни – з іншого. Така ось умова номер один”, – підкреслила директор МВФ.

При цьому, за її словами, у влади України має бути економічна програма.

“(Умова) номер три – ми повинні працювати відповідно до правил. Ми не ортодоксальні в цьому відношенні, але існують економічні реформи, які, ми всі знаємо, повинні бути запущені, принаймні, для того, щоб міжнародне співтовариство допомогло і підтримало країну у фінансовому відношенні”, – повідомила Лагард.

За її словами, МВФ готовий надати допомогу Україні.

Нагадаємо, раніше МВФ висунув Україні умови для надання чергового траншу кредиту. Серед них: встановлення гнучкого валютного курсу (у січні 2014 р. Україна цю умову виконала), підвищення цін на газ для населення (Віктор Янукович, будучи Президентом, навідріз відмовлявся це робити) та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua