2619
Справа на $400 млн: в офісі розробників ПЗ для реєстрів проводять обшук
— Казна та Політика
Обшуки, які проводяться в офісі компанії-розробника програмного забезпечення (ПО) для державних реєстрів “Арт-майстер” проводяться правоохоронцями з санкції Печерського райсуду Києва.
В управлінні зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України повідомили, що ці слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження стосовно посадових осіб компанії-розробника ПЗ держреєстрів Мін’юсту за статтею 191 КК України (привласнення і розтрата майна), ст.361 (створення з метою використання або збуту шкідливих програмних продуктів), а також ст.364 (зловживання владою або службовим становищем).
Правоохоронні органи з ранку четверга проводять обшук в офісі ТОВ “Арт-мастер”, розробника програмного забезпечення (ПЗ) для державних реєстрів.
“У нас з самого ранку співробітники прокуратури, міліція, не знаю точно. Не дозволяють виходити, заходити, спілкуватися по телефону. Більше сказати не можу”, – повідомив представник компанії.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори
Зростання ФОП у 4 кв. 2025 року: на 40% більше реєстрацій, ніж минулого року (регіони, галузі)
Уряд відтермінував введення обов’язкових платіжних терміналів для ФОПів
Що зміниться в 2026 році у сфері військової служби: ключові нововведення
ТОП-8 фактів та цифр ринку праці в 2025 році (дослідження)
