Заради спорту не шкода: Коломойський інвестує $ 200 млн. у проведення Євробаскету-2015 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Заради спорту не шкода: Коломойський інвестує $ 200 млн. у проведення Євробаскету-2015

Казна та Політика
543
Компанія United Basketball Investments (UBI) бізнесмена Ігоря Коломойського планує інвестувати в реалізацію проектів своїх чотирьох арен до чемпіонату Європи з баскетболу в 2015 році близько 200 млн. дол.
Про це повідомила піар-директор UBI Ольга Роєнко, передає агентство “Інтерфакс-Україна”.
“Проект реалізується на основі державно-приватного партнерства, коли 25% компанія інвестує самостійно і 75% – це кредит держави, який компанія зобов’язується погасити протягом п’яти років”, – уточнила Роєнко. Як відомо, спортивні арени планується побудувати в Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську.
За даними компанії, обсяг інвестицій у будівництво мультифункціональної арени на 15 тис. спортивних і 12,5 концертних місць у Києві складе 100 млн. дол. Інвестиції в будівництво арен в Одесі та Дніпропетровську складуть по 33 млн. дол., у зведення мультифункціональної арени у Львові – 35 млн. дол. Як повідомлялося, станом на серпень 2013 UBI інвестувала 50 млн. грн. в розвиток проектів своїх чотирьох мультифункціональних арен у Києві, Одесі, Львові та Дніпропетровську. До кінця року має намір інвестувати ще близько 100 млн. грн.
UBI для розробки концепції київської арени залучила німецький архітектурний холдинг OW Plan Group, який розробляв масштабні проекти комерційної нерухомості в Росії, Європі та Дубаї.
UBI – інвестиційно-девелоперська компанія, розвиває мультифункціональні арени в чотирьох містах України (Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську) в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас