Потужний китайський конкурент Apple випустить власний smart-TV — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Потужний китайський конкурент Apple випустить власний smart-TV

Технології&Авто
621
Китайська Xiaomi, яка вже обганяє Apple з продажу смартфонів на ринку КНР, тепер готується запустити власний смарт-телевізор.
Пристрій претендує на роль Apple TV китайського виробництва. Подібних гаджетів на китайському ринку поки що мало, так що “розумний” ТВ від Xiaomi може швидко заповнити вакантну нішу.
Телевізор буде мати екран в 47 дюймів, але коштувати він буде всього $ 490. Примітно, що функція мережі новинки заснована на можливостях ОС Android.
Раніше про підготовлювані проекти в галузі онлайн-телебачення заявляли і інтернет-гіганти Піднебесної – Baidu Inc. і Alibaba Group Holding Ltd. Так, Baidu має намір продавати 48-дюймовий ТБ в союзі з TCL Multimedia Technology Holdings Ltd.
Місцеві аналітики стверджують, що підхід Xiaomi та інших китайських гравців відрізняється низькою вартістю пристроїв і націленістю на отримання стабільного доходу від продажу контенту та реклами.
Американська ж Apple поки так і не реалізувала свій масштабний проект у галузі “розумного” мережевого телебачення. Зараз компанія пропонує приставку для звичайного телевізора, яка може завантажувати і програвати куплені або орендовані у iTunes фільми і телевізійні шоу, або відтворювати потокове відео з Netflix. Примітно, що у Xiaomi є така ж приставка і аналог AppStore.
Зазначимо, що гонка з розробки так званих розумних гаджетів продовжує набирати обертів. Нещодавно американська корпорація Google офіційно підтвердила купівлю розробника “розумних” годинників WIMM Labs.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас