Цього року аграрії придбали сільгосптехніки на чверть більше, ніж торік - Мінагрополітики — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Цього року аграрії придбали сільгосптехніки на чверть більше, ніж торік - Мінагрополітики

Аграрний ринок
215
З початку року українські аграрії придбали понад 12 тисяч одиниць техніки, що на 25% більше, ніж торік за аналогічний період. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.
“На сьогодні в Україні триває активна робота з оновлення парку сільгосптехніки. Адже осінньо-польові роботи – в активній фазі. Крім того, очікується високий урожай і потрібно максимально уникнути його втрат при збиранні. Так, вже з початку цього року вітчизняні аграрії придбали більше 12 000 одиниць сільгосптехніки. А це на 25% більше, ніж у минулому”, – зазначив міністр.
Зокрема, за його словами, аграрії придбали 2,3 тисячі тракторів, 1,3 тисячі одиниць грунтообробної техніки, майже 900 – посівної техніки, 512 зернозбиральних комбайнів і т.д.
Глава відомства також розповів, що майже половина придбаної в цьому році техніки – вітчизняного виробництва. І цей показник зростатиме. Адже зараз на українських підприємствах з виробництва сільгосптехніки реалізуються спільні з іноземними виробниками інвестиційні проекти.
Присяжнюк зазначив, що для стимулювання аграріїв купувати техніку діють спеціальні лізингові програми. І в Програмі активізації економіки на них передбачено 1,3 мільярда гривень на придбання майже 4 тисяч техніки вітчизняного виробництва.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас