Мережа американських борделів вирішила вийти на біржу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мережа американських борделів вирішила вийти на біржу

Фондовий ринок
937
У США Денніс Хоф, власник семи борделів в штаті Невада, заявив про намір вивести свою компанію на біржу.
Про це підприємець розповів в інтерв’ю телеканалу Bloomberg, проте подробиці майбутнього IPO Хоф розголошувати не став.
За словами підприємця, останнім часом кількість клієнтів офіційно зареєстрованих борделів знизилася на 40%, проте його компанія зуміла уникнути складнощів. Хоф заявив, що темпи розвитку його бізнесу досягають 10% на рік.
Підприємець також зазначив, що його стратегія передбачає придбання всіх виставлених на продаж борделів у штаті.
Зазначимо, що Невада є єдиним американським штатом, де легалізована проституція. При цьому вона легальна лише в сільських районах, але як і раніше заборонена в основних міських центрах, в тому числі в Лас-Вегасі і Ріно. За даними видання New York Daily News, яке посилається на главу Асоціації борделів Невади, навесні 2013 року в штаті налічувалося 18 легальних закладів.
У той же час в штаті заборонено рекламувати борделі, і власники більшості з них намагаються уникати журналістів. Хоф здобув популярність на початку 2000-х років, коли кабельний канал HBO зняв у його борделі Moonlite Bunny Ranch документальний фільм Cathouse.
Крім вищесказаного звернемо увагу, що за даними інформагентства Bloomberg у другому кварталі поточного року обсяг IPO в світі збільшився більш ніж удвічі в порівнянні з першим кварталом. Аналітики підкреслили, що в квітні-червні сумарний обсяг IPO склав $42 млрд проти $20 млрд у січні-березні.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас