Україна в цьому році збільшить експорт меду в 1,5 рази - УКАБ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна в цьому році збільшить експорт меду в 1,5 рази - УКАБ

Аграрний ринок
517
Експорт меду з України за підсумками 2013 року складе близько 20 тис. тонн, що в 1,5 рази більше, ніж у 2012 році, прогнозує асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ).
“За підсумками першого півріччя експортовано 7,9 тис. тонн, а в цілому очікується, що за підсумками року експорт складе близько 20 тис. тонн. Дана тенденція є результатом того, що аграрні виробники все більше приділяють увагу нішевим продуктам, частково знижуючи ризик різких цінових коливань на зернові та олійні культури”, – цитується в прес-релізі експерт УКАБ, директор агентства AgriEvent Анатолій Циркун.
Як вказано в повідомленні, Україна входить до трійки світових лідерів з виробництва меду. За останні три роки країна подвоїла його експорт – до 13 тис. тонн. При цьому близько 43% поставок меду за підсумками минулого року припало на Німеччину, тоді як ще в 2010 році основним імпортером цієї продукції була Росія.
Виробництво меду в країні в 2012 році склало 70,3 тис. тонн.
За інформацією І.Ціркуна, найбільшими виробниками цього продукту в минулому році були Донецька, Миколаївська та Житомирська області.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас