Украгролізинг: аграрії змушені використовувати на 80% зношену техніку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Украгролізинг: аграрії змушені використовувати на 80% зношену техніку

Аграрний ринок
224
За останні роки нам вдалося домогтися практично 100-відсоткового повернення платежів від лізингоодержувачів. Про це заявив голова правління Національної акціонерної компанії “Украгролізинг” Микола Шпак.
“Завдяки інвестпроектам почнуть працювати спільні підприємства по збірці в Україні техніки відомих брендів. Реалізовувати їх продукцію можна буде, використовуючи і механізм фінансового лізингу, в тому числі і через компанію “Украгролізинг”. Профільне міністерство вже заявляло про таку перспективу”, – зазначив він.
За словами Шпака, сьогодні аграрії змушені використовувати на 80% зношену, застарілу техніку. У той же час, на його переконання без нової сільгосптехніки плани на майбутні врожаї нереалістичні. Так, відповідна потреба в техніці передбачає збільшення парку зернозбиральних комбайнів до 75 тис. одиниць, тракторів – до 280 тис. одиниць.
У той же час, він зауважив, що вже з початку року “Украгролізинг” перерахував майже 60 млн грн заводам-виробникам, в тому числі: ТОВ “Укравтозапчастина”, ТОВ “Агрікон”, ТОВ “ВП “Агро-Союз”, ТОВ “ХК “Інноваційні технології”, АТ “ХТЗ”, ПАТ “Завод “Ніжинсільмаш” та ін.
Шпак констатує, що подібні інвестиції дають можливість забезпечувати робочі місця, вирішувати соціальні проблеми виробничих колективів, модернізувати підприємства.
“Крім того, у нас багато прикладів, коли звичайні фермерські господарства завдяки лізинговим програмам стають міцними і стійкими у своїх регіонах. Зазвичай ще й їхні сусіди просяться до нас у клієнти, тому що бачать реальні успіхи”, – додав експерт.
Голова правління Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» нагадує, що лізинговий механізм побудований на повернення вкладених грошей.
“За останні роки нам вдалося домогтися практично 100-відсоткового повернення платежів від лізингоодержувачів. Тобто, попрацювавши на одних аграріїв, лізингові гроші повертаються, щоб стати корисними для наступних лізингоодержувачів”, – резюмує він.
Нагадаємо, що раніше перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов заявив, що в Україні стартувало виробництво сільгосптехніки спільно з міжнародними компаніями. Так, Херсонський машинобудівний завод і німецька компанія CLAAS випустили перші тестові комбайни.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас