3294
Українці в супермаркетах переплачують 30% вартості ковбаси - активіст
— Аграрний ринок
Традиційно українці переплачують до 30% від вартості ковбаси в супермаркетах. Про це повідомив активіст громадської організації “Українська молодіжна платформа” Гліб Антоненко під час рейду-акції захисту прав споживачів.
Зокрема, ковбасу трохи поливають водою перед тим, як зважити, наклеїти стікер вартості, яка обчислена в пропорції до ваги шматка ковбаси. Це робиться задля того, щоб ковбаса на вагах показувала більшу вагу – потім її викладають на прилавок з уже наклеєним стікером ваги.
“Протягом кількох днів ковбаса починає висихати і якщо будь-який покупець захоче перевірити, що ми розповідаємо правду, то він може взяти з прилавка в супермаркеті ковбасу і переважити на вагах. Її вага буде як мінімум на 25% менше. Традиційно українці переплачують до 30% від вартості ковбаси в супермаркетах за рахунок такої махінації”, – зазначив Г.Антоненко.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
В Україні новий закон змінить правила пакування харчових продуктів
Зеленський підписав євроінтеграційний закон про контроль в агросекторі
Єврокомісія вимагає від Угорщини, Словаччини та Польщі скасувати обмеження на український експорт
Польща не скасує односторонню заборону на імпорт із України чутливих агротоварів
Набула чинності нова торгова угода з ЄС
Три зони ризику: як шахраї діють на ринку українських земель
