Країна дірявих труб: Київенерго виявило 181 пошкодження тепломереж після випробувань


Країна дірявих труб: Київенерго виявило 181 пошкодження тепломереж після випробувань

У липні цього року під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж фахівці Київенерго виявили 181 пошкодження. Про це повідомили на підприємстві.

“В цілому з 19 квітня (початку проведення гідравлічних випробувань) по 31 липня під час випробувальних робіт виявлено 617 пошкоджень трубопроводів централізованого опалення та гарячого водопостачання. 515 пошкоджень вже усунуто, інші знаходяться на стадії ліквідації”, – йдеться в повідомленні.

Гідравлічні випробування проводяться поетапно у всіх районах столиці. На час проведення цих робіт у киян тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, адже технологічно здійснити випробувальні роботи без відключення гарячої води неможливо.

“Зазвичай гідравлічні випробування тривають протягом 2 тижнів. Однак іноді відновлення гарячої води після завершення випробувань може затримуватися на час, необхідний для ліквідації виявлених під час робіт ушкоджень”, – пояснюють фахівці.

У Київенерго нагадали, що минулого року завдяки випробуванням до настання опалювального сезону фахівці Київенерго виявили та усунули 1167 пошкоджень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua