Цього року середньостатистичний українець з'їсть більше 55 кг м'яса — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Цього року середньостатистичний українець з'їсть більше 55 кг м'яса

Аграрний ринок
942
Цього року кожен українець збільшить споживання вітчизняного м’яса до 55,3 кг. Цьому сприятиме нарощування виробництва яловичини, курятини та свинини. Так, в поточному році цей показник зросте майже на 6% і досягне 2,4 мільйона тонн. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.
“Крім економічної складової державних програм підтримки тваринництва, важливий їх ефект для споживачів. Адже, з одного боку, є бюджетні дотації за вирощених і зданих на забій тварин, селяни отримують реальні гроші. А з іншого, нам важливо, щоб українці споживали більше вітчизняного м’яса. І поступово цей показник вдається збільшити”, – зазначив Міністр.
Так, цього року в Україні споживання м’яса однією людиною виросте майже на 1 кілограм – до 55,3 кг. І досягти цього вдасться завдяки нарощуванню виробництва м’яса.
“До кінця поточного року виробництво м’яса в Україні досягне 2,4 мільйона тонн. А це на 5,8% більше, ніж минулого року. Таким чином, завдяки державним програмам підтримки, нам вдалося остаточно закріпити тенденцію до зростання показників у тваринництві. Тому ми і надалі будемо працювати над розширенням існуючих програм та розробкою нових”, – зазначив Микола Присяжнюк.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас