IT є ключовим чинником підтримки конкурентоспроможності бізнесу - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

IT є ключовим чинником підтримки конкурентоспроможності бізнесу - експерт

Казна та Політика
511
Сфера інформаційних технологій є одним з ключових чинників підтримки конкурентоспроможності середнього та малого бізнесу. Про це в ексклюзивному коментарі сказав Виконавчий директор асоціації IT України Віктор Валєєв.
В.Валеев зазначив, що зараз основними перевагами українського IT є кваліфікований персонал і досить хороша репутація на ринку аутсорсингу.
“З іншого боку – у нас дуже мало компаній, які виробляють власне IT-продукт, тобто так звану коробку. Це пов’язано зі слабким розвитком внутрішнього IT-ринку, нерозумінням ролі і важливості IT як засобу розвитку держави, який може реально збільшувати ВВП, підвищувати ефективність економіки.
У Європі це вже зрозуміли, і розглядають IT як один з ключових чинників підтримки конкурентоспроможності середнього та малого бізнесу з країн ЄС на світовому IT ринку, яка дещо похитнулася”, – підкреслив В.Валеев.
За його словами, зараз необхідно створювати адекватні умови розвитку для IT галузі та впроваджувати стимули.
Нагадаємо, зараз у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, спрямований на розвиток і стимулювання IT галузі. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, передбачені законопроектом № 2063, дозволять вивести з “тіні” українські IT-компанії.
“Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо в законопроекті, дозволять створити привабливий бізнес-клімат в області IT і високих технологій. І тоді українські розробки і стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для іноземних компаній”, – переконаний парламентарій.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас