Аграрний сектор виходить на перші ролі в українській економіці, - перший віце-прем'єр — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Аграрний сектор виходить на перші ролі в українській економіці, - перший віце-прем'єр

Аграрний ринок
574
Аграрний сектор має стати локомотивом зростання економіки України і її експортного потенціалу
Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов під час відвідання с. Бохоники у Вінницькій обл., де він разом з міністром аграрної політики і продовольства Миколою Присяжнюком ознайомився з ходом збору зернових і результатами діяльності Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.
«Наша країна завжди славилася вугіллям, металом і, я переконаний, буде ще більше славитися аграрним сектором. Я задоволений аграрними показниками, які ми сьогодні побачили, оскільки вдалося почути більше відповідей, ніж було питань», – поділився Арбузов враженнями від поїздки.
Варто відзначити, що Вінницька область – один з ключових аграрних регіонів України, про що свідчить статистика. Так, обласні темпи приросту в цій сфері досягли 37% при загальноукраїнських 15%.
«Не слід забувати, що зараз ми стоїмо на порозі створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. Це відкриває нові колосальні можливості для експорту продукції агропромислового комплексу. Потенційне збільшення обсягів експорту вимагає і удосконалення технологій в агропромисловому секторі», – підкреслив Арбузов.
У свою чергу, Присяжнюк зазначив, що сьогодні з вирощування багатьох сортів зернових Україна є лідером, і наші підприємства успішно експортують продукцію на європейські ринки. Адже вони, в свою чергу, є постійними членами відповідних європейських об’єднань та асоціацій.
А впровадження новітніх технологій в аграрному секторі має стати тим локомотивом підвищення ефективності, яким Україна зможе правильно скористатися. Тому, додав перший віце-прем’єр-міністр, наукові розробки, які проводить Інститут кормів та сільського господарства, стають стратегічно важливими для нашої держави.
Нагадаємо, що 30 липня перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов, міністр соціальної політики Наталія Королевська та міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк перебували у Вінниці з робочою поїздкою.
Також в рамках візиту перший віце-прем’єр проінспектував будівництво вул. Келецької та трамвайної лінії від вул. Квятека до автовокзалу «Західний» у Вінниці. Він зазначив, що уряд зі свого боку зробив багато для реалізації цього проекту і тепер місцева влада також повинна докласти максим зусиль для його здійснення: «Найголовніше, щоб користь від проекту відчули місцеві жителі».
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас