Син депутата, звинуваченого у привласненні 500 млн гривень, стверджує - батька підставили — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Син депутата, звинуваченого у привласненні 500 млн гривень, стверджує - батька підставили

Особисті фінанси
1826
Син депутата облради від “Фронту змін” Андрія Пасічника, якого СБУ підозрює у привласненні 500 млн гривень кредитних коштів, стверджує, що батька підставили.
“Є людина, яка хоче забрати наші активи й землю. Цим усе пояснюється. Дійсно є проблема з одним банком, де в 2008 р. брали кредит. Але відсотки ми платили, а зараз ведемо переговори і готуємо мирову угоду. Сума в 500 мільйонів – нереальна і не відповідає дійсності”, – сказав Ігор Пасічник. За його словами, батько пропав рік тому. “Я його підвіз до метро і більше не бачив. Відразу написали заяву в міліцію, його ж могли і викрасти”, – каже син депутата.
Однак у прокуратурі Києва кажуть, що до них надійшли заяви від представників кількох банків. “З’ясувалося, що основний фігурант справи, звертаючись за кредитами, надавав неправдиву інформацію про доходи свої і поручителів, нерухомості та дільницях. Свого часу ця людина була главою правління одного банку і, зловживаючи службовим становищем, змушувала підлеглих оформляти документи на незаконні кредити. А гроші від цих договорів забирав собі”, – розповів процесуальний керівник у справі Павло Іваньков.
Нагадаємо, вчора СБУ повідомили про те, що банда з 20 осіб, очолювана депутатом, привласнила 500 млн гривень, отриманих у банках під заставу землі в Київській області. За словами СБУ, схема була така: на протязі 2008-2012 років зловмисники під заставу землі брали кредити, свідомо знаючи, що їх не повернуть. Вартість її завищували в рази, а на отримані гроші знову скуповували землю і вкладали в нерухомість в області.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас