Кабмін схвалив розширення траси Київ-Одеса до шести смуг — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін схвалив розширення траси Київ-Одеса до шести смуг

Казна та Політика
2909
Кабмін схвалив розпорядження, згідно з яким знову ремонтуватимуть трасу Київ-Одеса.
За словами міністра інфраструктури Володимира Козака, протягом 2013-2014 років в рамках спільного проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва» між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком передбачено капітальний ремонт траси Київ-Одеса з 17 по 87 км. Кошторисна вартість – 1 млрд 930 млн 648 тис грн. Кошти будуть надані під держгарантії Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.
Трасу розширять з 4 до 6 смуг до транспортної розв’язки у Василькові (з 17 по 26 км). Світлофори встановлять у Віті Поштовій (21 км), Мархалівці і Глевасі (24 км). Також планується ремонт трьох транспортних розв’язок, семи шляхопроводів, ремонт трьох і будівництво 11 надземних переходів. Оновлять міст через річку Сіверку. Облаштують 26 нових автобусних зупинок. Крім того, планується облаштувати тротуари в Віті Поштовій, Глевасі, Митниці, Ксаверівці, Гребінках, Саливонках й околицях Білої Церкви, обіцяють встановити шумозахисні екрани і освітлення в населених пунктах.
«Згідно з проектом, роботи будуть вестися на трьох ділянках. Розрахунковий термін – 31 місяць, але згідно з договором, фірма-підрядник, Альтком, взяла на себе зобов’язання укластися в 18 місяців з початку робіт. На ділянку вже вивозяться матеріали і техніка. Ми чекаємо з дня на день початку робіт. Невелика затримка пов’язана з проходженням документації, але в липні буде дано старт реконструкції траси», – сказали нам у прес-службі Мінінфраструктури.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас