Лише 19 нардепів з 450 відмовилися від матеріальної допомоги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Лише 19 нардепів з 450 відмовилися від матеріальної допомоги

Особисті фінанси
1545
Тільки 19 народних депутатів Верховної ради відмовилися від матеріальної допомоги – про це повідомила прес-служба Апарату Верховної ради.
“На 16 липня 2013 матеріальну допомогу отримали 406 народних депутатів України, з них матеріальна допомога 36-ти народних депутатів України, відповідно до їх письмових заяв, була перерахована в благодійний фонд. Від нарахування матеріальної допомоги відмовилися 19 народних депутатів”, – йдеться у відповіді на запит.
“Відповідно до частини восьмої статті 20 Закону України” Про статус народного депутата України “кожному народному депутату надається щорічна оплачувана відпустка з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі подвійної місячної заробітної плати”, – йдеться у відповіді на запит.
Одночасно в апараті не повідомили про суму матеріальної допомоги, яку отримали депутати, і які з них відмовилися від них.
Крім цього, як зазначили в парламенті, заробітна плата народного депутата-члена комітету становить 17 тисяч 425 гривень.
“У цю суму входить посадовий оклад – 6 тисяч 109 гривень, надбавка за ранг державного службовця – 160 гривень, надбавка за особливий характер роботи та інтенсивність праці – у розмірі 100% посадового окладу та надбавки за ранг державного службовця, премія – у розмірі 80% посадового окладу”, – зазначає Апарат ВР і додає, що з 1 вересня 2005 року розмір заробітної плати народного депутата України не змінювався.
Однак, в Раді не повідомили, відрізняється зарплата глави комітету Ради чи депутата, що не входить до комітету.
За матеріалами:
Тиждень.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас