Україна виводить із Севастополя штаб ВМС. ЧФ Росії отримає монополію - "Свобода" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна виводить із Севастополя штаб ВМС. ЧФ Росії отримає монополію - "Свобода"

Казна та Політика
2547
Міністр оборони України, ставленик Кремля Павло Лебедєв підписав директиву про переведення штабу Військово-морських сил Збройних сил України з Севастополя до Києва, повідомили в партії Свобода.
“Очевидно, що цей крок не просто послабить, а підірве військово-політичні позиції в Севастополі і Криму, призведе до зниження рівня боєготовності та боєздатності ВМС України”, – заявив народний депутат України від ВО Свобода, член парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Юрій Сиротюк.
За словами парламентарія, час виконання директиви міністра – вересень-жовтень цього року.
Коментуючи таку вказівку Лебедєва, свободівець заявив: “Очевидно, ці поспішні кроки резидента Кремля свідчать про наміри влади здати Севастополь і Крим. Адже за наявності в Севастополі штабу Чорноморського флоту Російської Федерації виведення керівництва ВМС України з Севастополя означатиме монопольний вплив російського флоту на військову і політичну ситуацію як в Севастополі, так і в Криму”.
Як повідомлялося, 12 квітня міністр оборони України Павло Лебедєв повідомив, що Міноброни України запропонувало Москві ряд спільних проектів у галузі військово-технічного співробітництва, але вже два місяці не отримує відповіді від Міноборони РФ.
Він дорікнув Росії в небажанні домовлятися щодо ЧФ.
У відповідь Високопоставлений представник Міноборони РФ звинуватив Україну в затягуванні підготовки угод щодо забезпечення нормальної життєдіяльності Чорноморського флоту і перешкоджанні його оновленню.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас