Експерти назвали країну, в якій громадяни швидше всіх стають мільйонерами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти назвали країну, в якій громадяни швидше всіх стають мільйонерами

Особисті фінанси
1480
Світовим рекордсменом за швидкістю входження громадян у списки мільйонерів став Сінгапур, вважають експерти Barclays Bank, які на початку 2013 року провели власне дослідження на цю тему.
На те, щоб заробити перший мільйон, більшості сінгапурських заможних людей знадобилося менше 10 років.
Всупереч поширеній думці, головне джерело багатства сінгапурських мільйонерів – не стрімкий зліт цін на нерухомість у цій країні, а інвестиції. Згідно з дослідженням Barclays, на них сінгапурці заробили 72% своїх статків.
Після цього, згідно з дослідженням, слідують капітали, отримані від операцій з нерухомістю (58%), на третьому місці – накопичення, зроблені з зарплат і бонусів.
Незважаючи на економічну, політичну і соціальну нестабільність, котрі супроводжували фінансову кризу, з 2008 по 2013 рік близько 50% багатих жителів Сінгапуру змогли збільшити свої статки.
Видання додає, що причина криється у двократному зростанні біржового індексу STI в цей період. Подібну динаміку демонстрували регіональні індекси в Таїланді, Індонезії та Малайзії.
Варто також відзначити, що чверть опитаних сінгапурців повідомили, що протягом свого життя збільшили приватний статок в п’ять разів. Але враховуючи високий ступінь інтеграції національної економіки, рівень їх багатства схильний набагато більш сильним коливанням, ніж у будь-якій країні світу.
За даними Barclays, майже 70% опитаних сінгапурських мільйонерів повідомили, що розміри їх статку з плином часу “сильно змінювалися”.
Якщо говорити про витрати, то, незважаючи на те, що дорогі машини на вулицях Сінгапуру – не рідкість, а в одному з барів можна замовити коктейль за $ 26 000, дослідження показало, що 61% свого статку мільйонери в цій країні тримають на банківських депозитах або інвестують.
Видання пише, що приблизно стільки ж відкладають і інвестують заможні люди в Гонконзі (66%) і материковому Китаї (58%). Другий за популярністю спосіб розпорядитися грошима в Сінгапурі – витратити їх на подорожі або розваги (16%).
Разом з тим, на автомобілі, ювелірні вироби і предмети колекціонування сінгапурці витрачають тільки 7% своїх грошей, і за цим показником країна різко контрастує, наприклад, з Індією, багаті жителі якої на машини і предмети розкоші не шкодують 17% своїх статків.
В опитуванні Barclays взяли участь 2000 підприємців, керівників компаній та інвесторів з різних країн світу. Особисті статки кожного респондента – не менше $ 1,5 млн.
Як повідомлялося, Сінгапур зайняв восьму позицію в рейтингу розвитку інновацій, вказується в щорічному звіті Global Innovation Index, що складається Корнельським університетом, бізнес-школою INSEAD і Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас