У інвесторів з'являється інтерес до картоплярства та молочної галузі України, - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У інвесторів з'являється інтерес до картоплярства та молочної галузі України, - експерт

Аграрний ринок
506
Крім вже традиційно цікавого для інвесторів сектора зернових, все більшої популярності набувають молочна галузь і овочівництво. На переконання експертів, вже зовсім скоро іноземні інвестори нарешті звернуть увагу на вітчизняне картоплярство. А що стосується тваринництва, то для стимулювання цієї галузі інвестори почнуть вкладати кошти в заміну порід корів. Таку думку висловив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.
“На сьогоднішній день перспективним залишається сектор зернових. Однак значно зростає інтерес до молочної галузі та овочівництва. І якщо інвестори почнуть вкладати кошти, наприклад, в молочну галузь, зокрема заміну порід корів, то це значно збільшить шанси на вихід вітчизняної молочки на міжнародний ринок”, – зазначив експерт.
Олександр Охріменко також додав, що виробництво продукції овочівництва, яка зараз успішно експортується, також привертає інвесторів. Зокрема, великим потенціалом для розвитку і, відповідно, інвестування, відрізняється галузь картоплярства.
“У світі найбільше їдять хліба і картоплі. Тому інвестиції в цю сферу будуть постійно збільшуватися”, – підсумував Охріменко.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас