Асортимент Windows store досягнув 100 тис. додатків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Асортимент Windows store досягнув 100 тис. додатків

Технології&Авто
226
Магазин додатків під операційну систему Windows 8 зібрав 100 тис. додатків. Microsoft насилу надолужує відрив від Google Play, де запропоновано 700 тис. програм, і від Appstore з 1,2 млн додатків для iOS.
Microsoft змогла зібрати круглу кількість програм за сім місяців – вдвічі швидше, ніж цієї позначки у свій час досягали Google і Apple.
Компанія намагається брати якістю, а не кількістю, і привертає до розробки сервіси, що користуються найбільшим інтересом у користувачів, наприклад Facebook.
Microsoft в цьому році повинна випустити оновлення останньої операційної системи Windows 8.1, хоча точний час релізу поки не було названо. Ця версія ОС підноситься як щось більше ніж просто робота над помилками, так що ми можемо побачити щось більше ніж обіцяну кнопку “Пуск”.
За інформацією Microsoft, їй вдалося продати 100 млн ліцензій на використання Windows 8. Тим часом ринок традиційних комп’ютерів залишає Microsoft все менше простору для зростання, оскільки продажі ПК неухильно знижуються на тлі зростання популярності мобільних гаджетів.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас