Італійська компанія Eni має намір вкласти у видобуток вуглеводнів в Україні 60 млн євро — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Італійська компанія Eni має намір вкласти у видобуток вуглеводнів в Україні 60 млн євро

Енергетика
265
Італійська компанія Eni S.р.A. планує вкласти в розвиток нафтогазовидобувних активів в Україні EUR60 млн у найближчі роки, повідомив виконавчий віце-президент компанії з Південної та Східної Європі Джузеппе Танойя (Giuseppe Tannoia) на Міжнародній конференції “ABC: Україна і партнери” у четвер у Києві.
“Ми в Україні тільки два роки, але вже інвестували понад EUR100 млн у різні інвестиційні проекти upstream. Плануємо інвестувати ще EUR60 млн у найближчі кілька років”, – сказав він.
Як повідомлялося, Eni в 2011 році купила у британської Cadogan Petroleum 30% у Pokrovskoe Petroleum BV і 60% в Zagoryanska Petroleum BV (обидві – Нідерланди) – компаній, що володіють ліцензіями на розробку Покровського та Загорянського нафтогазових родовищ, розташованих у Дніпровсько-Донецькому басейні.
У листопаді 2011 року ENI, спільно з Cadogan Petroleum, презентувала Держгеонадр програму геологорозвідувальних робіт на 2012-2015 рр. загальною вартістю $55 млн. У рамках програми планувалося пробурити чотири розвідувальні кластери, на кожному з яких будуть застосовані технології вертикального і горизонтального буріння, гідророзриву пласта (ГРП).
Крім того, в жовтні 2012 року Cadogan і НАК “Надра України” закрили операцію з продажу Eni 50,01% у ТОВ “Західгазінвест” (Івано-Франківська обл.). Після угоди Cadogan зберегла за собою 15% в підприємстві.
“Західгазінвест” має ліцензії на розробку дев’яти родовищ сланцевого газу у Львівській області загальною площею близько 3,8 тис. кв. км, що є продовженням польського Люблінського басейну.
Першу свердловину по розвідці сланцевого газу в Україні Eni і Cadogan планують закласти в 2013 році.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас