Міндоходов не повинно займатися наглядом за якістю імпортних нафтопродуктів - Мін'юст


Міндоходов не повинно займатися наглядом за якістю імпортних нафтопродуктів - Мін'юст

Міністерство доходів і зборів не повинно займатися ринковим наглядом і контролем якості нафтопродуктів, що ввозяться на митну територію України, а також реалізуються на АЗС країни, йдеться в листі Міністерства юстиції на адресу асоціації “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України”.

“Міністерство доходів і зборів України, згідно з постановою Кабінету міністрів України № 573 “Про затвердження переліку органів державного ринкового нагляду та сфер їх відповідальності” від 1 червня 2011 року, не віднесено до органів державного ринкового нагляду”, – йдеться в листі.

Як зазначають у Мін’юсті, відповідно до законів “Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції” та “Про підтвердження відповідності”, єдиним органом контролю та нагляду за якістю продукції є Держспоживінспекція.

Як повідомлялося, напередодні прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міндоходов забезпечити належний контроль якості імпортних нафтопродуктів.

У свою чергу, міністерство заявило про готовність до такого контролю, незважаючи на те, що має в своєму розпорядженні лише одну стаціонарну лабораторію.

На думку асоціації “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України”, додаткові перевірки якості імпортних нафтопродуктів з боку Держмитслужби приведуть до затримок вантажів на кордоні, а також створять передумови для усунення з ринку конкурентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua