Аграрний сектор України потребує $ 70 млрд інвестицій, - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Аграрний сектор України потребує $ 70 млрд інвестицій, - експерт

Аграрний ринок
389
Через 15 років українські аграрії зможуть виробляти до 90 млн тонн зерна. Такі обсяги врожаю дозволять Україні зайняти друге місце серед світових лідерів з продажу зерна. Однак для того, щоб ці плани стали реальними, необхідно інвестувати значні кошти в аграрний сектор. Зокрема сільське господарство потребує 70 млрд дол інвестицій. Про це повідомив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко в ході дискусійної панелі “Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!”, що відбулася в рамках першої міжнародної бізнес-конференції ABC: Ukraine & Partners.
“Аграрна галузь завжди прославляла нашу державу. І ми очікуємо, що така ж тенденція буде продовжуватися. Зараз Україна входить до п’ятірки світових лідерів з експорту зерна. І в найближчому майбутньому ми можемо зайняти 2 місце. Україна завоювала стратегічні ринки в Північній Африці і на Близькому Сході. Країни цих регіонів залежать на 30-70% від українського зерна. Також Україна значно наростила обсяги продажів зерна в Європу”, – зазначив Леонід Козаченко.
Також фахівець додав, що для збільшення обсягів експорту необхідно наростити урожай зернових. Так, через 15 років українські аграрії зможуть збирати до 90 млн т. зерна.
“Враховуючи зростання населення в світі, на Україну покладається дуже велике завдання. Так, Україна може нагодувати до 600 млн осіб. Близько 20% виробленої сільгосппродукції буде споживатися всередині країни, а 80% може йти на експорт”, – зазначив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.
Однак для того, щоб реалізувати такі плани, необхідно залучити в аграрний сектор до 70 млрд дол. інвестицій.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас