Українська міліція отримала 84 гібридних Toyota Prius


Українська міліція отримала 84 гібридних Toyota Prius

Міністерство внутрішніх справ України отримало 84 гібридних автомобіля Toyota Prius, повідомили в прес-службі міністерства.

Передача автомобілів відбулося під час міжнародного відкритого семінару “Збережемо клімат разом”.

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, який особисто прийняв автомобілі, зазначив, що йому приємно, що саме з його відомства почалася реалізація такого масштабного проекту зелених інвестицій України, як заміна старих автомобілів. За словами міністра, проект цільових екологічних інвестицій покликаний привернути увагу до невідкладних питань у сфері екології та запобігання зміни клімату.

За попередніми оцінками, застосування підрозділами МВС таких автомобілів дозволить істотно скоротити витрати палива – розрахункова економія палива складає більше 13 тисяч літрів на рік, або майже 150 тис. грн. Крім того, такі автомобілі в умовах експлуатації підрозділами МВС України забезпечать скорочення шкідливих викидів майже на 32 тисячі тонн на рік.

У цілому, до кінця жовтня цього року МВС України буде передано 1220 гібридних автомобілів марки Toyota Prius.

Нагадаємо, в жовтні минулого року Toyota Prius була названа однією з найнадійніших машин у світі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua