Україна увійшла до 20 країн з найвищим відсотком хакерських атак — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна увійшла до 20 країн з найвищим відсотком хакерських атак

Технології&Авто
518
«Україна посіла 17-те місце в списку Касперського щодо країн з найвищим відсотком комп’ютерних атак. Компанія, яка займається системами захисту, виявила, що 47% користувачів (в Україні. – Ред.) стикаються з онлайн-атаками», – йдеться у повідомленні.
За даними Internet World Stats, близько 34% населення України або приблизно 15,3 млн осіб користуються інтернетом.
Список найбільш уразливих до хакерських атак країн був складений за даними 2012 року.
«Дослідження показало, що коли справа доходить до хакерських атак, Китай і США можуть домінувати в заголовках газет, але найбільш вразливими є країни, що розвиваються. Націлюючись на користувачів (інтернету. – Ред.), кіберзлочинці, ймовірно, йдуть туди, де менша оборона. Такі можливості відкриваються у країнах, що розвиваються, де щороку з’являються мільйони нових інтернет-користувачів і витрачаються менші кошти на системи захисту», – зазначає агентство.
Утім, США також потрапили у двадцятку – на 19-те місце із 45% користувачів, які стикалися торік з комп’ютерними атаками. Хоча в абсолютних цифрах там значно більше нападів, оскільки інтернетом користується 78% населення або близько 245 млн осіб.
А найбільш загрозлива ситуація з точки зору комп’ютерних атак у Росії, де з ними торік стикалися 59% інтернет-користувачів. Усього близько 48% російських громадян (68 млн осіб) користуються всесвітньою мережею.
Загалом місця в «двадцятці Касперского» розподілилися наступним чином: Росія – перше, Таджикистан – друге, Азербайджан – третє, Вірменія – четверте, Казахстан – п’яте, Білорусь – шосте, Бангладеш – сьоме, Шрі-Ланка – восьме, Індія – дев’яте, Судан – 10-те, Туркменістан – 11-те, Оман – 12-те, Узбекистан – 13-те, Малайзія – 14-те, Молдова – 15-те, Мальдіви – 16-те, Україна – 17-те, Італія -18-те, США – 19-те, Іспанія – 20-те.
Нагадаємо, Україна в березні стала четвертою серед країн світу, з території яких здійснюється найбільше кібератак.
Як повідомлялося, в 2012 році в Україні з особистих рахунків фізичних осіб зникло 11,4 млн грн.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас