HTC продав за місяць 5 млн HTC One — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

HTC продав за місяць 5 млн HTC One

Технології&Авто
701
За минулий місяць тайванський виробник смартфонів – компанія HTC – збільшив виручку на 48% у порівнянні з квітнем до 29 млрд нових тайваньських доларів ($623,36 млн). Фінансовим результатам допомогли успішні продажі смартфона One.
Проте рівень продажів залишається на 3% нижче, ніж минулого року. Китайські конкуренти агресивно обживають бюджетний сегмент смартфонів, а ринок преміальних пристроїв поділений між Samsung і Apple.
У прес-релізі говориться, що виручка за підсумками поточного року складе близько 70 млрд тайваньських доларів, що на 23% менше, ніж минулого року, коли виручка склала 91 млрд тайваньських доларів.
У вівторок також стало відомо про відставку головного операційного директора компанії Метью Костелло. Його обов’язки візьме Фред Лю, яка зараз займає пост президента з інженерного забезпечення та операційної роботи.
Продажі флагманського смартфона тайванської HTC за місяць досягли 5 млн. Багато експертів говорять, що HTC One зумів зробити прорив, який був необхідний розробнику як повітря. Але поки що йдеться лише про невеликий перепочинок, так як справжнього дива не сталося. Samsung за той же період продала в два рази більше Galaxy S4.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас