Де найдоступніше житло в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Де найдоступніше житло в Україні

Нерухомість
3051
Знімати квартири в Україні стало доступніше. У період з лютого по травень в більшості областей вартість довгострокової оренди квартир незначно скоротилася. Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando, дослідивши пропозиції про оренду апартаментів.
Ще в лютому середня вартість оренди малосімейки перевищувала середню зарплату в Київській та Одеській областях. І тільки в трьох областях (Донецька, Луганська та Запорізька) різниця між середньою зарплатою і середньою ціною оренди однокімнатної квартири була понад 1000 гривень. У травні ситуація істотно змінилася. Тепер у тих, хто знімає гостинку, більше 1000 гривень залишається від зарплати в 11 областях України. А в Запорізькій, Луганській та Кіровоградській областях оренда однокімнатної квартири стала коштувати менше половини середньої зарплати.
Тенденція того, що оренда житла стала доступнішою, пояснюється кількома чинниками. Зокрема, за даними Держкомстату середня зарплата в Україні зросла з 3044 у лютому до 3233 гривень у квітні. При цьому ціни на оренду стали нижчими.
Оренда квартир в Україні падає:
Де найдоступніше житло в Україні
Вартість оренди малосімейки перевищує середню зарплату тільки в Київській області, але і цей розрив скоротився. Якщо наприкінці зими різниця становила близько 800 гривень, то зараз вона знизилася до 150 гривень.
Де найдоступніше знімати житло:
Де найдоступніше житло в Україні
Подорожчала оренда квартир тільки в Криму та Одеській області. Це пов’язано з початком курортного сезону. У травні ціни піднялися в середньому на 100 гривень за однокімнатну квартиру в Криму і на 50 грн. в Одеській області, але вже з початком літа ціни в курортних містах істотно підвищаться.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас