Страхування кредитів фізичних осіб в Україні знаходиться на низькому рівні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Страхування кредитів фізичних осіб в Україні знаходиться на низькому рівні

Кредит&Депозит
581
Страхування кредитів фізичних осіб в Україні знаходиться на низькому рівні. Про це заявив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко під час дискусії «На кого працює фінансово-банківська система України».
«Страхові компанії за обсягами своїх активів в десять разів менші, ніж банківська система. Як вони можуть страхувати обсяги, які перевищують їхні потужності?» – сказав Сугоняко, пояснивши, що наразі можуть бути окремі випадки страхування невеликих кредитів, але в найближчий час це не стане загальним явищем.
В той же час президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий вказав, що страхування банківських кредитів в Україні розвиватиметься лиш тоді, коли кошти в банківському секторі накопичаться і будуть низькі відсоткові ставки за кредитами.
«Поки заробляють на високих процентах і є дефіцит грошових ресурсів – не буде страхування», – сказав він, додавши, що на його переконання, найближчим часом іноземні страхові компанії, які займатимуться страхуванням кредитів, в Україну не прийдуть через політичні обставини.
За матеріалами:
Тиждень.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас