Як туристу безкоштовно підвищити клас обслуговування у літаку? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як туристу безкоштовно підвищити клас обслуговування у літаку?

Світ
4652
На основі опитування 700 екіпажів портал для авіамандрівників Skyscanner з’ясував, за яких умов можна безкоштовно підвищити клас у літаку.
Дослідження показало, що близько двох третин (61%) екіпажів літаків дозволяли колись своїм пасажирам безкоштовно пересісти в салон більш високого класу, і такими щасливими пасажирами найчастіше виявлялися молоді чоловіки, що подорожують самі.
Найпопулярнішою умовою став зовнішній вигляд. Екіпаж, швидше за все, дозволить безкоштовно пересісти в салон більш високого рівня обслуговування добре одягненій молодій людині.
З іншого боку, для жіночих компаній така можливість практично відсутня. Результати опитування дозволяють однозначно стверджувати, що на найменшу ймовірність “лояльності” бортперсоналу можуть розраховувати дівчата в відвертому одязі або що подорожують групою.
Майже три чверті (72%) екіпажів сказали, що запропонували б безкоштовне підвищення класу в літаку пасажирові, який летить один. Також безкоштовний апгрейд допоможе отримати участь у програмі лояльності авіакомпанії або наявність будь-якої травми. Близько двох третин опитаних відзначили, що перелом дуже підвищує шанси на зміну місця в салоні на більш комфортабельне.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас