Відлуння зими: влада Києва переплатила за сіль для посипання доріг 20 млн грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Відлуння зими: влада Києва переплатила за сіль для посипання доріг 20 млн грн

Казна та Політика
989
Київська влада минулої зими переплатила за сіль для посипання доріг від 16 до 20 млн грн.
Про це на розширеному засіданні колегії КМДА за підсумками опалювального сезону повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.
“Державний завод продає сіль через комерційні структури, і приблизно на 280-290 грн дорожче обходиться одна тонна, ніж якби купувати через підприємство. Аргументує директор заводу це тим, що він може продавати тільки за передоплатою. Те, що бюджетним кодексом передбачена оплата по факту поставки, його не задовольняє. Це все ж державне підприємство! Ми підрахували, що приблизно 16-20 млн грн ми переплачуємо за сіль у цілому по Києву”, – повідомив Голубченко.
Він також заявив, що сподівається вплинути на ситуацію через Кабінет міністрів України.
“Тому моє прохання, щоб ми звернулися листом до Міністерства аграрної політики та продовольства… якому підпорядкований цей завод, а якщо це не допоможе, то до Кабінету міністрів з тим, щоб зобов’язати, коли ми купуємо за бюджетні кошти, для міста, доставляти нам сіль за ціною, яка складається на заводі, а не через дві комерційні структури, які нам пропонують закуповувати сіль. Більше того, сам завод навіть на тендер не виходив, тільки комерційні структури. На мій погляд, це ненормально для держави”, – додав Голубченко.
Нагадаємо, Київ закупив близько 30 тис. тонн солі для посипання доріг цієї зими.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас