Світовий банк представив в Україні концепцію банкрутства фізосіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Світовий банк представив в Україні концепцію банкрутства фізосіб

Особисті фінанси
1462
Під час круглого столу експерти Світового банку представили концептуальну модель банкрутства фізичних осіб. Організатором заходу виступили комітет АПУ з конкурсного права та ВГО “Саморегульована організація фахівців конкурсного процесу” за підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ).
Як зазначив головний радник проекту Світового банку з питань режимів банкрутства та захисту прав кредиторів Хосе Гаррідо, фінансова криза, що почалася в 2008 році, продемонструвала тісний зв’язок між фінансовим становищем фізичних осіб та банків. Адже фінустанови опинилися в складній ситуації, коли велика кількість громадян не змогла виконувати свої кредитні зобов’язання.
Після цього стало очевидним, що необхідно вводити механізм банкрутства фізичних осіб. Над своєю концепцією, повідомив Гаррідо, Світовий банк працював протягом двох років. При цьому концепція не містить конкретних пропозицій щодо зміни законодавства. Зате в ній запропоновані різні можливості впровадження механізмів банкрутства фізосіб.
Таким чином, за словами експерта, законотворці в Україні зможуть вибрати ту модель, яка найбільше підійде до ситуації в державі. “Якщо побудована система буде ефективною, від цього виграють усі: і банки, і боржники, і держава”, – переконаний Гаррідо.
За матеріалами:
Банки.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас