Українцям масово розіслали вірус через Skype — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям масово розіслали вірус через Skype

Технології&Авто
3443
В Україні та СНД виявлено масове шкідливе спам-розсилання через Skype, яке викликане формуванням хакерами мережі заражених комп’ютерів. 23 травня стартувало масове розсилання троянської програми серед користувачів Skype.
Розсилання відбувається шляхом спам-розсилання повідомлень, що пропонує користувачеві, який отримав його, перейти за посиланням і поглянути на фото в Facebook.
Перехід за посиланням провокує завантаження з файлообмінних сервісів 4shared.com або dropbox.com архіву facebook_profile.zip, в якому знаходиться шкідлива програма, що виконується під ім’ям profile-facebook_23052013_img.exe.
Типова фраза, з якою надсилають шкідливе посилання, виглядає як “це дуже хороша фотографія ви http://bit.ly/10UCanc?id=ххх”, де ххх – Skype-логін одержувача. Повідомлення зі шкідливим посиланням приходять від користувачів, які включені в контакт-лист одержувача.
Перші повідомлення від користувачів, які отримали підозрілі повідомлення, почали надходити близько 11 години дня 23 травня. “Лабораторія Касперського” заявила, що початок атаки припав приблизно на 11:00 того ж дня.
За даними антивірусного експерта Дмитра Тараканова, в архіві спам-розсилання поширюється шкідлива програма Backdoor.Win32.CPD.phy.
Відзначається, що вчорашнє розсилання виявилося як мінімум другим за півроку масовим шкідливим спам-розсиланням у Skype.
Додамо, що в жовтні 2012 року аналогічним шляхом розсилався zip-архів з багатофункціональним хробаком Worm.NgrBot, який включав заражений комп’ютер в ботнет і використовував його в DDoS-атаках. Географія минулої епідемії дозволяв судити, що, як і ця, вона стартувала в країнах СНД.
Раніше повідомлялося, що в Skype запустять функцію спілкування голограм.
За матеріалами:
bigmir.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас