Експерт ООН пророкує Україні шосте місце у світі з експорту пшениці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт ООН пророкує Україні шосте місце у світі з експорту пшениці

Аграрний ринок
364
Україна до 2021 року може посісти шосту позицію серед світових експортерів пшениці за умови, що поставки цієї культури будуть не менше 14 млн тонн на рік, вважає економіст Інвестиційного центру Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Дмитро Приходько.
Крім того, він припускає, що Україна до того часу також може наростити постачання фуражних зернових культур до 19 млн тонн, опинившись на третьому місці серед найбільших експортерів фуражу в світі.
“Україна буде нарощувати експорт як пшениці, так і фуражних зернових культур, особливо кукурудзи. За прогнозами ФАО та Організації економічного співробітництва і розвитку, стабільний експорт складе приблизно 14 млн тонн, у той час як експорт фуражних культур складе 19 млн тонн”, – сказав експерт.
Згідно з прогнозами організації, до 2021 року лідером з експорту пшениці стане Росія із загальним обсягом поставок 26 млн тонн.
Раніше президент Української зернової асоціації (УЗА) Володимир Клименко заявляв, що Україна в поточному маркетинговому році (МР, липень 2012 – червень 2013) може посісти сьоме місце на ринку світових експортерів зерна.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас