Більше половини нардепів приховали свої доходи - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Більше половини нардепів приховали свої доходи - ЗМІ

Особисті фінанси
834
У відкритих джерелах доступні декларації лише 183 народних депутатів. Про це йдеться в повідомленні руху “Чесно”.
Решта 261 народний обранець не опублікували, а також не надали свої декларації у відповідь на звернення “Чесно”.
Згідно з вимогами законодавства, депутати повинні подати декларації в апарат Верховної ради до 1 квітня. Протягом 30 днів після подачі декларації повинні бути опубліковані в офіційних виданнях парламенту.
“Рух “Чесно” виявив лише 153 декларації, оприлюднені у встановлений законом термін. Ще 30 декларацій з’явилися у відкритих джерелах після 1 травня”, – повідомили в русі.
За інформацією руху, найкраще виконали норми законодавства депутати від УДАРу – у відкритих джерелах є декларації всіх 42 депутатів.
Також дані про свої доходи відкрили: 62 депутати з фракції ВО “Батьківщина” (65% від кількості членів партії), 35 “регіоналів” (17% від кількості членів партії), 26 “свободівців” (72% від кількості членів фракції) і 16 з 32 позафракційних депутатів.
Найменше декларацій відкрили нардепи фракції Компартії – тільки 2 депутати розкрили дані про своє майно (6% від кількості членів фракції).
Лідери 3 опозиційних фракцій опублікували свої декларації у відкритих джерелах.
Декларації Олександра Єфремова (Партія регіонів) і Петра Симоненка (КПУ) станом на 17 травня рух не виявив.
Всього на звернення “Чесно” із закликом оприлюднити декларацію, яке було надіслано персонально кожному парламентарію 10 квітня, відповіли лише 70 народних депутатів.
7 народних депутатів відмовилися надати декларацію у відповідь на звернення руху, серед них: регіонали – Юрій Воропаєв, Іван Фурсін, Ігор Шаров та Володимир Дудка; Ярослав Федорчук з “Батьківщини”, свободівець Євген Мельник і комуніст Сергій Гордієнко.
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас