За квітень продажі нових авто в Україні виросли на 35% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За квітень продажі нових авто в Україні виросли на 35%

Технології&Авто
1530
Продажі нових автомобілів в Україні в квітні 2013 р. у порівнянні з березнем 2013 р. виросли на 35% – до 26 тис. автомобілів. Порівняно з квітнем 2012 р. продажі нових автомобілів збільшилися на 33%.
Попитом користувалися всі авто. У виграші опинилися і вітчизняні виробники, чий збут також підскочив на 25-50%.
Ажіотаж поки не дуже позначився на розстановці сил на ринку, а підсумкові місця в рейтингу продажів багато в чому залежали від складських запасів, логістики і моторності дилерів. Топ-15 найбільш продаваних авто за складом не змінилася.
За винятком Nissan, Porsche і Infiniti всі бренди опинилися в плюсах, в порівнянні з попереднім місяцем. Але якщо ринок виріс в середньому на 35%, то окремим брендам вдалося так налякати покупців рекламою, що продажі підскочили відразу на 80-90%.
Так, продажі BYD зросли на 90% і цей виробник впритул підійшов до показника продажів Chery. Стрімко зросли і продажі Lifan (+68%)
Renault показав 63%-ве зростання продажів. Непогано були сприйняті ринком і бюджетні новинки від Skoda, Citroen, Peugeot.
Mazda на гребені попиту вивела на ринок потужну версію популярного кросовера CX-5 і змогла домогтися 93%-ого зростання.
Попит на преміальні автомобілі також виріс. №1 у квітні став Mercedes-Benz з показниками продажів 329 автомобілів. Audi і BMW також додали в продажах, але в квітні не змогли наздогнати Mercedes-Benz. Активізувався попит і на Luxury-автомобілі. Показники продажів Ferrari і Bentley почали зашкалювати.
За матеріалами:
Auto-Consulting
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас