"Київхліб" передумав підвищувати ціни: батон і український подешевшали на 0,54 і 0,66 грн


"Київхліб" передумав підвищувати ціни: батон і український подешевшали на 0,54 і 0,66 грн

ПАТ «Київхліб» заявив про зниження цін на два сорти хліба, які подорожчали чотири дні тому.

Про це компанія повідомила на своєму офіційному сайті.

«У результаті ретельного аналізу з боку КМДА, Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України та ПАТ «Київхліб» економічного обґрунтування ПАТ «Київхліб» підвищення цін на популярні сорти хлібобулочних виробів (ХБВ) – хліба українського столичного подового і батона нарізного київського, були знайдені можливості для часткового зниження ціни на зазначені сорти ХБВ з урахуванням рекомендацій АМКУ щодо приведення цін до рівня, який був би можливим в умовах існування значної конкуренції на ринку», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, відпускна ціна підприємства за 1 шт. з ПДВ на хліб український столичний подовий 0,95 кг буде становити 4,02 грн і батон нарізний київський в/г 0,5 кг – 3,30 грн.

Як повідомлялося, один з найбільших столичних виробників хліба та хлібобулочних виробів «Київхліб» з 12 листопада підвищив роздрібні ціни на 2 види хліба зі свого асортименту: «Український столичний подовий» – на 0,68 грн – до 4,68 грн за хліб вагою 0 , 95 кг і «Батон нарізний київський» – на 0,34 грн – до 3,84 грн за 0,5 кг. За визначенням “Київхліба”, ця продукція не входить в категорію соціальної і виготовляється за більш складною рецептурою. При цьому в компанії повідомили, що ціни на соціальні сорти хліба з асортименту “Київхліба” – Батон “Нива”, хліб “Український домашній”, “Богдановський”, “Печерський”, хліб “Арнаут” і “Пшеничний традиційний” – залишилися на колишньому рівні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua