0 800 307 555
0 800 307 555

Драматичний кінець Італії віддалився - прем'єр-міністр


Драматичний кінець Італії віддалився - прем'єр-міністр

Італія може бути викреслена зі списку проблемних країн ЄС, вважає прем'єр-міністр Італії Маріо Монті, передає AGI. "Драматичний кінець", до якого Італія була так близька кілька місяців тому, "зараз, судячи з усього, віддалився", заявив голова італійського уряду на відкритті Міжнародної конференції зі структурних реформ в Італії, яку проводять в Римі італійський уряд спільно з Організацією економічного співробітництва та розвитку.

"Без декрету "Salva-Italia" ми б втратили суверенітет", - підкреслив прем'єр і запевнив присутніх, що за найближчі десять років завдяки проведеним державою реформам ВВП Італії зросте на 4%. Монті також прогнозує зростання ВВП в 2013 році, хоча "економічна машина почне працювати повільно, і її буде тягти назад вага минулого".

У той же час влада очікує зниження ВВП Італії в 2012 році на 2,4%, а не на 1,2%, як прогнозувалося раніше.

Монті також згадав про свої переговори з керівництвом Fiat, які пройшли 22 вересня, і розповів, що підприємство не просить додаткових коштів у вигляді субсидування зарплати для робітників, які перебувають у відпустці через спад виробництва. "І якщо б вони і попросили, ми б все одно не погодилися", - додав Монті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua