0 800 307 555
0 800 307 555

В Ірані повністю відключили Google


В Ірані повністю відключили Google

Іран оголосив про блокування доступу на своїй території до інтернет-пошукової системи Google і поштової служби Gmail. Рішення стало реакцією на скандальний провокаційний фільм "Невинність мусульман", повідомляє сьогодні британська газета "Гардіан".

Кілька днів тому в Ірані була завершена перша фаза програми з заміщення сервісів інтернету національною внутрішньою мережею. Всі міністерства та інші державні відомства були відключені від інтернету і підключені до внутрішньої мережі. Програму передбачається повністю ввести в дію до березня 2013 року.

У Тегерані дані кроки пояснюють інтересами щодо підвищення кібербезпеки, захисту країни від атак, подібних тим, в яких були застосовані відомі віруси Stuxnet і Flame.

Ці віруси, що за останні кілька років заразили велику кількість комп'ютерів в Ірані, ймовірно, є продуктом спільної розробки фахівців Ізраїлю і США, повідомляла раніше британська преса. Нагадаємо, в деяких мусульманських країнах кілька тижнів не вщухають масові акції протестів, викликані виходом фільму, який ображає пророка Мухаммеда.

Так, протести пройшли в Лівії, Єгипті, Ірані, на Філіппінах. Під час одного з таких погромів у лівійському місті Бенгазі було вбито четверо американських дипломатів, серед яких і посол Крістофер Стівенс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua