0 800 307 555
0 800 307 555

Через Олімпіаду обсяг продажів в інтернеті впав до мінімуму у Великобританії


Через Олімпіаду обсяг продажів в інтернеті впав до мінімуму у Великобританії

Онлайн-продажі у Великобританії в серпні склали 8,1 відсотка від загального обсягу роздрібних продажів. Про це повідомляється в прес-релізі Національної статистичної служби Великобританії (Office for National Statistics, ONS).

Співвідношення онлайн-продажів до загального обсягу стало мінімальним з серпня минулого року. У повідомленні ONS наголошується, що такі результати пов'язані з проведенням Олімпіади, яка відвернула увагу британців від покупок в інтернеті. На скільки відсотків онлайн-продажі впали в річному або місячному вирахуванні - не уточнюється.

Інтернет-індустрія займає істотну частку в структурі ВВП Великобританії. За підрахунками The Boston Consulting Group, в 2010 році інтернет-індустрія принесла Великобританії 121 мільярд фунтів (196 мільярдів доларів), або 8,3 відсотка ВВП – більше, ніж у будь-якій іншій країни з "великої двадцятки".

При цьому загальний обсяг продажів у Великобританії в серпні, в порівнянні з липнем, впав всього на 0,2 відсотка, тоді як аналітики очікували спаду на 0,4 відсотка. Про це пише The Guardian. У річному вирахуванні роздрібні продажі виросли на 2,7 відсотка.

Олімпіада мала позитивний вплив на продажі одягу, взуття і спортивних товарів. Втім, частково ONS пояснює такі результати продажем футбольних майок у зв'язку з проведенням Чемпіонату Європи з футболу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua