Голова Єврокомісії: Греція не залишить єврозону


Голова Єврокомісії: Греція не залишить єврозону

Греція залишиться в єврозоні, заявив голова Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу. За словами Баррозу, Єврокомісія продовжить підтримувати Грецію, якщо в країні будуть продовжуватися реформи, передає Reuters. "Ми зробимо все можливе, щоб зберегти стабільність єврозони", - зазначив Баррозу після переговорів з прем'єр-міністром Греції Антонісом Самарасом.

Тим часом в доповіді американського банку Citi прогнозується, що Афіни залишать єврозону в найближчі 2-3 квартали. Аналітики Citi оцінюють можливість відмови від євро в Греції на рівні 75%.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's 5 червня 2012 року оцінило вірогідність виходу Греції з єврозони як 1:3. Відмова Афін від євро може бути обумовленою декількома причинами, зокрема нездатністю провести реформи, узгоджені з Євросоюзом, Міжнародним валютним фондом і Європейським центральним банком.

Вихід Греції з єврозони не приведе автоматично до розпаду валютного союзу, але спровокує довгострокове падіння впевненості в майбутньому єдиної валюти. В цих умовах S&P рекомендувало державам єврозони якнайшвидше виробити надійний і гнучкий механізм фінансової допомоги периферійним країнам блоку, що зазнають труднощі із залученням фінансування на ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua