Зустрілись, поговорили: Візит Путіна до Криму


Зустрілись, поговорили: Візит Путіна до Криму

У Криму в Ялті в Лівадійському палаці пройшло засідання п'ятої українсько-російської міждержавної комісії. Запізнившись на 3 години в Лівадійський палац, Президент Російської Федерації Володимир Путін по дорозі з Севастополя в Ялту відвідав табір байкерів з клубу "Нічні вовки". Обговорюючи газове питання, Президент РФ процитував Ільфа і Петрова, підкресливши, що "увечері стільці, а вранці - гроші. Можна гроші наперед". "Пам'ятаєте твір: можна вранці гроші, а ввечері стільці? Можна. А можна вранці стільці, а ввечері гроші? Можна, але гроші вперед. Є угоди, вони підписані, вони діють, і це, передусім, угоди корпоративного характеру", - сказав Путін, відповідаючи на запитання журналістів про готовність до перегляду чинних газових контрактів.

Голови держав обговорили низку питань, як економічного, так і політичного характеру.

За підсумками засідання Президенти підписали спільну заяву за підсумками п'ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії. У документі наголошується особлива роль у розвитку різнопланової двосторонньої взаємодії комісії, діяльність якої спрямована на досягнення практичних домовленостей в різноманітних сферах співробітництва. У заяві також зафіксовані основні результати роботи сьогоднішнього засідання, підтверджено намір сторін на постійній основі розвивати конструктивний політичний діалог, сприяти розширенню співпраці по всіх існуючих і перспективних напрямах.

Голови держав також затвердили протокол п'ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії.

У присутності Януковича і Путіна за результатами засідання також було підписано низку інших документів:

- Міжурядова угода про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їх наслідків в населених пунктах, в яких дислокуються об'єкти Чорноморського флоту РФ на території України;

Підписання угоди створить необхідні умови для забезпечення взаємного інформування про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, проведення спільних заходів та надання необхідної допомоги у ліквідації їх наслідків, а також проведення інших заходів з попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

- Міжурядова угода про співробітництво в сфері авіаційного пошуку і порятунку;

Угода дозволить здійснювати спільні дії пошуково-рятувальних сил під час виникнення авіаційних подій в районі відповідальності однієї зі сторін.

- Міжурядовий протокол про внесення змін до угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Росії про співробітництво в галузі атестації наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації від 21 червня 2002 року;

Зміни стосуються визнання сторонами дипломів державного зразка про науковий ступінь кандидата наук і доктора наук і надання їх власникам права на провадження професійної діяльності в обох державах.

- Міжурядовий меморандум про співпрацю в боротьбі з тероризмом;

Документ спрямований на вдосконалення нормативно-правової бази співробітництва правоохоронних органів і спецслужб у сфері протидії новим викликам і загрозам.

- Меморандум між Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України та Федеральною службою гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища Росії про науково-технічне співробітництво в Антарктиці;

У меморандумі фіксується домовленість про використання можливостей міжнародного співробітництва в рамках договору про Антарктику з метою ефективної реалізації національних антарктичних програм, оптимізації людських і матеріальних ресурсів при проведенні наукових досліджень в Антарктиці тощо. Документ регламентує основні напрями міждержавного співробітництва у цій сфері, а також базові умови взаємодії.

- Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Державною реєстраційною службою України і Федеральною службою державної реєстрації, кадастру і картографії РФ;

Документ створює умови для співпраці між профільними відомствами сторін шляхом: обміну досвідом щодо практичного застосування централізованих інформаційних систем і баз даних в сферах державної реєстрації прав на нерухоме майно; проведення зустрічей, семінарів, консультацій, форумів та конференцій; організації навчань та стажувань для фахівців двох країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua