Рада зобов'язала платити податок отримувачів дивідендів від іноземних джерел


Рада зобов'язала платити податок отримувачів дивідендів від іноземних джерел

Верховна Рада встановила податок 5% на доходи у вигляді дивідендів від іноземних джерел, які включаються в загальний річний оподатковуваний дохід платника податку.

Відповідна поправка депутата Юрія Воропаєва (фракція Партії регіонів) міститься в ухваленому парламентом 5 липня законі про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо Державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні) №10224.

Згідно з даною поправкою, підпункт 170.11.1 Податкового кодексу, який передбачає ставку податку 15% на іноземні джерела доходів, доповнюється абзацом, згідно з яким дивіденди, отримані з іноземних джерел, оподатковуються у розмірі 5%.

Як повідомлялося, за закон Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо Державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні (№10224) 5 липня проголосували 262 народні депутати за необхідного мінімуму 226 голосів.

Нагадаємо, днями Верховна Рада ввела річний звітний період з податку на прибуток з 1 січня 2013 року і зобов'язала підприємства з річним доходом понад 10 млн грн сплачувати щомісячні авансові внески за ним.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua