"Гімн гривні" обійшовся Нацбанку в 16 тисяч гривень


"Гімн гривні" обійшовся Нацбанку в 16 тисяч гривень

На тираж дисків з піснею "Наша гривня" Національний банк України витратив 16 тисяч 139 гривень 20 копійок. Про це повідомили в Департаменті міжнародних зв'язків та комунікації Національного банку України, передає УНН.

"З метою сприяння подальшому підвищенню рівня грошової культури в суспільстві та популяризації національної валюти, аудіодиск з піснею "Наша гривня" був поширений серед банків і банківських асоціацій. Рішення про можливість подальшого використання пісні "Наша гривня" в своїй роботі ухвалюється кожним банком окремо, на свій розсуд. Загальний тираж дисків склав 7336 екземплярів, середня вартість одного аудіодиску становила 2 гривні 20 копійок", - повідомили в НБУ.

Вони також зазначили, що фінансування випуску аудіодиску було проведено за рахунок частини коштів, призначених для висвітлення діяльності Національного банку України.

У НБУ також розповіли, що ідея написання пісні про національну валюту належить автору слів і музики Михайлу Гойхману.

"Вперше пісня була представлена на святковому концерті з нагоди професійного свята, Дня банківського працівника, який традиційно відзначається в Україні 20 травня", - пояснили в НБУ.

На запитання, у скільки обійшлося НБУ створення самої пісні, в департаменті відповіли: "Пісня "Наша гривня" була подарована Національному банку України як привітання до Дня банківського працівника.

Запис пісні було здійснено самими виконавцями власними силами без участі Національного банку. У зв'язку з чим, хочемо повідомити, що кошти Національного банку у вигляді витрат на гонорари та витрати на студію звукозапису не використовувалися".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua