Штаб Обами закликав виборців пожертвувати хоча б по 3 долари


Штаб Обами закликав виборців пожертвувати хоча б по 3 долари

Передвиборний штаб президента США Барака Обами офіційно визнав, що республіканцям під час кампанії вдасться зібрати набагато більше коштів, і в зв'язку з цим закликав прихильників демократів жертвувати хоча б по три долари.

"Вперше в сучасній американській історії чинний глава держави поступиться за кількістю зібраних під час кампанії коштів, за деякими оцінками, співвідношення складе 1:3. Тільки протягом останніх десяти днів цього місяця республіканці витратять 20 мільйонів доларів на нападки на президента Обаму по телебаченню. Подумайте про це і потім уявіть собі, скільки вони витратять в останні десять днів жовтня", - йдеться в листі, розісланому виборцям, які зареєструвалися на сайті штабу президента.

Суперник Обами на президентських виборах 6 листопада - екс-губернатор Массачусетсу Мітт Ромні.

У зв'язку зі сформованою ситуацією штаб просить виборців пожертвувати хоча б три долари на передвиборну кампанію Обами.

"У нас немає мільярдерів, які виписують чеки на десять мільйонів доларів, і зараз ми не можемо змінити закони, що дозволяють приватним грошам викрадати демократію. У нас є більше двох мільйонів простих людей, які жертвують, в середньому, по 51 долару. Щодня, починаючи з сьогоднішнього, і закінчуючи листопадом, ми можемо боротися з величезною фінансовою перевагою нашого опонента і його прибічників над простими людьми", - повідомляється в листі.

Згідно з деякими прогнозами, республіканці витратять на кампанію Ромні близько 1,2 мільярда доларів. В Обами є шанс зібрати ту ж суму, яку зібрав у 2008 році (і яка тоді побила всі рекорди) - близько 750 мільйонів доларів.

Великий бізнес традиційно підтримує республіканців, однак заява, що у демократів немає багатих прихильників - також перебільшення. Наприклад, недавній прийом в будинку актора Джорджа Клуні, квитки на який коштували по 40 тисяч доларів, приніс кампанії Обами шість мільйонів доларів, а лотерея, на якій розігрувалися квитки для простих виборців - ще дев'ять.

Згідно з опитуваннями, Обама поки на кілька відсотків випереджає свого конкурента за популярністю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua