Тігіпко назвав соціальну сферу інвестиційною частиною бюджету


Тігіпко назвав соціальну сферу інвестиційною частиною бюджету

Соціальна сфера є не видатковою, а інвестиційною частиною бюджету, заявив віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

"Соціальна політика не видаткова, а інвестиційна частина бюджету. Ми вкладаємо кошти в розвиток людського потенціалу країни. А тільки успішні люди роблять успішну країну", - сказав Тігіпко.

За словами міністра, підвищення соціальних виплат підкріплено реальним зростанням економіки країни. "Сьогодні ми взяли ситуацію в країні під контроль. Ми продовжуємо виплачувати компенсацію вкладникам ощадбанку (колишнього СРСР). В цьому році ми на 25 відсотків збільшили виплати інвалідам війни, підняли виплати інвалідам-чорнобильцям", - зазначив віце-прем'єр-міністр.

Також міністр додав, що в соціальній сфері залишається і низка невирішених проблем - це і працевлаштування людей без певного місця проживання, і соціалізація дітей-сиріт та дітей-інвалідів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua