У Києві знову зросла кількість мільйонерів


У Києві знову зросла кількість мільйонерів

Столичні органи Державної податкової служби (ДПС) за підсумками кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році, нарахували на 236 мільйонерів, або на 25% більше, ніж у 2010 році, повідомила прес-служба ДПС в місті Києві з посиланням на голову київської податкової Ірину Носачову.

Згідно з повідомленням, загальна кількість мільйонерів з київською пропискою склала в 2011 році 916 осіб, тоді як в 2010 році їх було 680.

"3 травня 2012 року закінчилася кампанія декларування, яка вперше проходила в умовах дії Податкового кодексу України. Всього з початку року громадянами міста Києва було подано близько 62 тис. декларацій про майновий стан і доходи. Це майже втричі більше, порівняно з результатами минулого року, що свідчить про зростання свідомості наших громадян", - цитує І.Носачову прес-служба.

За її словами, сума задекларованого доходу київських мільйонерів за підсумками 2011 року виросла на 3,7 млрд грн., в порівнянні з 2010 роком - до 9,6 млрд грн.

При цьому за представленими деклараціями самостійно визначена сума податку склала 294,5 млн. У свою чергу, сума податкової знижки, що підлягає поверненню громадянам, становить понад 20 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua