Греція зекономить на повторних виборах


Греція зекономить на повторних виборах

Греція при проведенні повторних парламентських виборів заощадить приблизно третину від витрат, які пішли на проведення голосування в травні.

Про це повідомляє у вівторок Афінське агентство новин з посиланням на міністра внутрішніх справ Антоніса Манітакіса, відповідального за проведення виборів.

На виборах 17 червня уряд витратить приблизно 35 мільйонів євро замість 50 мільйонів, які були витрачені в травні, сказав Манітакіс. Після дострокових травневих виборів жодна партія не набрала більшості, а лідери парламентських партій не домовилися про коаліцію, так що були призначені нові дострокові вибори. Країною керує тимчасовий уряд.

Міністр повідомив, що економії вдалося досягти, знизивши щедрі виплати працівникам виборчих комісій та судових органів - останні спостерігають за законністю виборів, які в Греції зазвичай проходять без істотних порушень.

При цьому виплати працівникам місцевого самоврядування були дещо підвищені після того, як ті пригрозили оголосити страйк на день виборів.

Греція бореться з перспективою дефолту і виходу з єврозони, якщо Євросоюз і МВФ припинять кредитування країни для виконання її зобов'язань. За оптимістичними прогнозами, коштів у держскарбниці вистачить лише до липня, так що грецька держава намагається максимально економити на витратах. Поки що прямої загрози життєво важливим платежам не виникало, зарплати і пенсії в держсекторі виплачуються своєчасно.

При цьому державі довелося пообіцяти до 200 мільйонів євро для подолання кризи неплатежів в енергетичному секторі. Також уряд вживає екстрених заходів для постачання аптек ліками після того, як постачальники ліків через борги оголосили "бойкот" державній системі розподілу медичних препаратів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua